McBeast Mukkulassa 16.7.2016

Nyt on vielä mahdollisuus päästä kierrokselle kaikenvoittaneen Paul McBethin ja kahden muun amerikkalaistähden kanssa !

Yhteensä 9 ihmistä pääsee jopa samaan pooliin jonkun näistä kolmesta kanssa, ja muut sitten koittavat ’salaa’ lyödä 4x maailmanmestarin omissa pooleissaan 😉

Ilmoittautumiset skoorin.comiin s-postiosoitteen kera ( maksuohjeet tulee sitten siihen s-postiosoitteeseen ), linkki tässä: http://skoorin.com/?u=scorecard&ID=303463

( saman päivän alkuiltapäivästä järjestetään myös n. tunnin McBeth / Sexton vetämä klinikka, joka on LFC jäsenille ilmainen, mukaan otetaan 30kpl ilmoittautuneiden joukosta – painottaen seuran junnuja, sekä seura-aktiiveja, ilmoittautumishalukkuuden voi laittaa tuonne linkin googleformiin McBeast Challenge Klinikka – alkamisaika on siis 16.7. klo 12-15 välillä riippuen herrojen saapumisesta, aikataulu näin: hakuaika päättyy sunnuntaina 10.7 klo 22:00.
Hallitus ilmoittaa klinikalle pääsijät (30kpl) keskiviikkona 13.7. )

 

mcbeast_posteri_Lahti

Facebook -tapahtumasivu tässä: https://www.facebook.com/events/1569406940020053/