«

»

elo 04

Töitä tarjolla

Moi, haemme reipasta kaveria radanhoitotehtäviin 6kk määräajaksi alkaen ’hetikohta’ kun sopiva kaveri löytyy ja kriteerit täyttyy.

Työntekijä palkataan PHLU:n työllistämistuella, joten hänen pitää olla työtön että täyttää kriteerit työpaikkaa kohtaan.

Hakijalta odotetaan oma-aloitteisuutta, iloista mieltä ja pihanhoitotaitoja. Eli radan ylläpitoon liittyvää – frisbeeihmiset ymmärtää kyllä, ei tarvitse kuitenkaan kaataa mitään satametrisiä ikihonkia tms. mutta jos moottorisaha ei ihan vieras esine ole niin se on plussaa toki. Ei ole pakko olla frisbeeharrastaja, mutta auttaahan se hahmottamaan tiettyjä asioita toki.

Tiedustelut ja yhteydenotot suoraan seuran puheenjohtaja Kaitsulle joko s-postilla/puhelimella: lfcpuheenjohtaja@gmail.com / 050 528 2183 tai Facebookin kautta nimellä Kaitsu Åke tavoittaa yksityisviestit myös